Betonová podlaha

Nejefektivnější stavební materiál, který je i historicky nejvíce používaný a není třeba ho příliš představovat. Použití betonové podlahy jako podkladu pro finální povrchy prakticky nemá žádná omezení – nevadí ji trvale vlhké prostředí. Stejně tak jako jiné materiály, tak i beton má své výhody, ale i nevýhody. Nejčastěji realizujeme betonové podlahy moderním způsobem ve formě strojně hlazených betonových potěrů.

Betonová směs je míchána a dopravována na stavbu pomocí dieselového mixokretu a čerpadla v hadicích až na místo pokládky, a to až do vzdálenosti 120 m anebo do výšky 10. patra. Míchaná směs je díky strojnímu míchání stabilního složení, ve stejné vlhkosti a tím je zaručeno stejnoměrné zrávání. Jediné, co potřebujeme – připojit se na vodu a na 220V. Míchání a doprava materiálu je zajištěna dieselovým agregátem přímo na stroji.

Podlaha může být vyhotovena do roviny, ale také v případě potřeby do spádu – např. okolo bazénu, na terase, ve sprchovém koutě apod. Betonová podlaha může být vyztužena vlákny anebo přímo kari sítěmi.

Výhody:
Nevýhody:

U novostaveb nejčastěji betonové podlahy kombinujeme s anhydritovým litým potěrem, kdy je anhydrit na většině plochy RD, ale do garáže, sklepu nebo sprchových koutů realizujeme betonovou podlahu.

Naše služby zahrnují především strojní omítky, sádrové omítky, venkovní strojní omítky, vápenocementové omítky, venkovní strojní omítky, strojní sádrové omítky, jádrové omítky, sádrové stěrky, štukové omítky, strojní fasáda, ale nabízíme i lité podlahy, anhydrit, anhydritový litý potěr, cementový litý potěr, cemflow, sádrokartonymontáž sádrokartonu, ale nabízíme také interiéry na klíč. Pro klienta to znamená dokončení interiéru, dokončení stavby, omítky a malby.

Zaměřujeme se na oblast Praha, Praha západ, Beroun, Králův Dvůr, Rudná, Dobříš, Příbram, Černošice, Rokycany, Kladno, Zdice, Hořovice, Mníšek pod Brdy, Hořovice, UnhošťHostivice, Vysoký Újezd, Dobřichovice.

Pokud nám pošlete informace k vaší stavbě (např. adresu, půdorysy, řezy, pár fotek pro představu apod.), tak vám spočítáme cenovou nabídku a přijedeme k vám na konzultaci zdarma.