Pár slov o firmě

VKN-OMÍTKY s.r.o.

Máte v plánu rekonstrukci svého domu a potřebujete nejen novou fasádu, ale i omítky?

Jsme zavedená rodinná firma, která působí převážně ve Středočeském kraji a v Praze. Naše společnost se jednak věnuje stavbám a rekonstrukcím rodinných domů (realizace můžete vidět na našem webu www.vknstav.cz). Administrativně jsme rozděleni do dvou samostatných společností, kde VKN-stav s.r.o. se věnuje stavbám a rekonstrukcím a společnost VKN-OMÍTKY s.r.o. (www.omitkyapodlahy.cz) je specialistou na strojní omítky, lité podlahové potěry, fasády, sádrokartonové konstrukce, obkladačské a další práce hlavně při dokončování interiéru. Jednatelé v obou společností jsou v blízkém příbuzenském vztahu „jedna rodina – dvě firmy“.

Nejsme bezejmenná parta řemeslníků „na kolech“, kterou těžko dohledáte, když nás budete potřebovat. Za svou práci poskytujeme náležité záruky dle platných zákonů. Spolupracujeme pouze s renomovanými nadnárodními výrobci jako např. Maxit, Morfico, Knauf, Cemix, Sakret apod. Soustředíme se převážně na strojní provedení, čímž je práce přesnější a kvalitnější.

Pár slov o firmě

Kvalitně provedené práce je u nás samozřejmost.

V čem se lišíme od ostatních? Co můžete o nás očekávat?

Oproti konkurenci vám ovšem nabídneme další přidané hodnoty:

Pár slov o firmě

Svou práci realizujeme jak v celých bytových domech jako subdodavatel, tak i v běžných rodinných domech přímo investorům.

Za dobu své existence si společnost získala důvěru svých zákazníků a potvrdila ji vysokou profesionalitou a realizovanými projekty.

Vytvořili jsme si rozsáhlou základnu dodavatelů vysoce kvalitních materiálů a za velkoobchodní ceny, díky čemuž je zaručena nejen kvalita, ale i rozumná cena. Naší specializací jsou strojní omítky, sádrové omítky, venkovní strojní omítky, vápenocementové omítky, venkovní strojní omítky, strojní sádrové omítky, jádrové omítky, sádrové stěrky, štukové omítky, strojní fasáda, ale nabízíme i lité podlahy, sádrokartony, montáž sádrokartonu.

Svou práci realizujeme jak v celých bytových domech (BD) jako subdodavatel, tak i v běžných rodinných domech (RD) přímo investorům. Letitou praxí jsme vyvinuli systémové nástroje, jak předejít chybám a dokumentovat jednotlivé kroky před i během realizace, což není u konkurence standardem. Pečlivě informujeme investora v jednotlivých krocích. Jsme profesionálové ve svém oboru a součástí našich služeb jsou i interiéry na klíč. Pro klienta to znamená dokončení interiéru, dokončení stavby, omítky a malby.

Sponzoring

Nově sponzoruji dětský fotbalový tým FK OLYMPIA ZDICE.

VKN-OMÍTKY s.r.o.

Přečtěte si slovo jednatele

Vážený zákazníku,

velice si vážíme, že jste si vybrali právě naši společnost VKN-OMÍTKY s.r.o. pro realizaci strojních omítek, lité podlahy, fasády, SDK konstrukcím nebo jiným pracím. Víme, že se nejedná o malou investici, a proto vám budeme k dispozici, jak v rámci přípravy, tak i pro bezchybné dokončení díla-.

Jsme zavedená stavební firma, která působí převážně ve Středočeském kraji a v Praze. Naše společnost se jednak věnuje stavbám a rekonstrukcím rodinných domů (pod hlavičkou naší starší sestry VKN-stav s.r.o.), ale jako VKN-OMÍTKY s.r.o. jsme specialistou na strojní omítkylité podlahové potěry a strojní nebo zateplené fasády. Pro tyto účely máme potřebné strojní vybavení a několik zkušených týmů pracovníků.

Spolupracujeme pouze s renomovanými nadnárodními výrobci strojních omítek a litých podlahových potěrů jako Franken Maxit, Morfico apod. Můžete se na nás zeptat u společností jako je Franken Maxit nebo DEK, od kterých pravidelně odebíráme.

Díky naší propracované dokumentaci Vás chceme předem upozornit na možná rizika spojená s nedodržením doporučeného postupu výrobce a tím předejít případnému poškození díla. Raději dbáme na prevenci. Soustředíme se výhradně na strojní provedení, čímž je práce přesnější, kvalitnější a rychlejší.

Ještě jednou děkujeme za důvěru a uděláme maximum, abyste byli spokojení a doporučili nás dál.

S pozdravem
Tomáš Gall

Jednatel společnosti
VKN-OMÍTKY s.r.o.

Recenze

Pár našich
spokojených klientů.

0 let
na trhu
0 +
zakázek ročně
0 m2
omítek ročně
0 m2
podlah ročně

O nás