Interiéry na klíč

Máte stavbu před dokončením a hledáte vhodné řešení interiéru? Nebo plánujete rekonstrukci a chcete mít moderní interiér přizpůsobený vašim představám?

Interiéry na klíč – i v této oblasti se velmi dobře orientujeme. Naše společnost nabízí své profesionální služby i v oblasti realizace interiéry na klíč. A to od návrhu po samotnou realizaci.

Naše firma může vyřešit s přehledem vše za Vás! Víme, jak postupovat a nabízíme v této oblasti spolehlivé a kvalitní služby. I v tomto oboru můžete využít na zkušenosti, které jsme v průběhu let získali.

V praxi se při dokončení interiéru jedná zejména o tyto práce – omítky, podlahy, sádrokartony, obkladačské práce, výmalba a další související práce.

Výhody spolupráce s námi:

Naší specializací jsou především strojní omítky, sádrové omítky, venkovní strojní omítky, vápenocementové omítky, venkovní strojní omítky, strojní sádrové omítky, jádrové omítky, sádrové stěrky, štukové omítky, strojní fasáda, ale nabízíme i lité podlahy, sádrokartonymontáž sádrokartonu, ale nabízíme také interiéry na klíč. Pro klienta to znamená dokončení interiéru, dokončení stavby, omítky a malby.

Naše oblast zaměření je především Praha, Praha západ, Beroun, Králův Dvůr, Rudná, Dobříš, Příbram, Černošice, Rokycany, Kladno, Zdice, Hořovice, Mníšek pod Brdy, Hořovice, UnhošťHostivice, Vysoký Újezd, Dobřichovice.

Interiéry na klíč – žádné subdodávky, vše od naší firmy!

Pokud nám pošlete informace k vaší stavbě (např. adresu, půdorysy, řezy, pár fotek pro představu apod.), tak vám spočítáme cenovou nabídku a přijedeme k vám na konzultaci zdarma.