Tepelněizolační omítky

Tepelněizolační omítky se používají zvenku. Především na vnější stranu obvodových stěn. Může se ale jednat i o stěny v interiérech. Nanáší se v 30 až 60 mm tloušťce. Po dostatečném ztvrdnutí se povrch omítky zdrsní a je potřeba nanést druhou vrstvu. Vysoké tepelně izolační vlastnosti většiny omítek tohoto druhu zajišťuje porézní struktura.

Používají se jak pro hrubé práce (nivelace), tak pro dokončovací práce. Při správné a kvalitní aplikaci je zaručena dlouhá životnost.

Nejčastěji aplikujeme tepelněizolační omítku Maxit ip190SFL, která má podle nás nejlepší poměr cena/výkon na českém trhu. Jedná se o lehčenou vápenocementovou omítku vyztuženou vlákny. Při dodržení předepsaného systému a ve spojení se stavebním materiálem Porotherm nebo Heluz se nemusí tato omítka armovat a rovnou se může aplikovat šlechtěná silikonová omítka.

Přednosti produktu

Další informace ohledně využití tepelněizolační omítky v celém systému fasády (STROJNÍ FASÁDA) se dozvíte v sekci FASÁDY.

Naše služby zahrnují především strojní omítky, sádrové omítky, venkovní strojní omítky, vápenocementové omítky, venkovní strojní omítky, strojní sádrové omítky, jádrové omítky, sádrové stěrky, štukové omítky, strojní fasáda, ale nabízíme i lité podlahy, anhydrit, anhydritový litý potěr, cementový litý potěr, cemflow, sádrokartonymontáž sádrokartonu, ale nabízíme také interiéry na klíč. Pro klienta to znamená dokončení interiéru, dokončení stavby, omítky a malby.

Oblast zaměření je Praha, Praha západ, Beroun, Králův Dvůr, Rudná, Dobříš, Příbram, Černošice, Rokycany, Kladno, Zdice, Hořovice, Mníšek pod Brdy, Hořovice, Unhošť, Hostivice, Vysoký Újezd, Dobřichovice.

Tepelně izolační omítky – omítky jsou náš denní chléb.

Pokud nám pošlete informace k vaší stavbě (např. adresu, půdorysy, řezy, pár fotek pro představu apod.), tak vám spočítáme cenovou nabídku a přijedeme k vám na konzultaci zdarma.