CEMENTOVÝ litý potěr – CEMFLOW

Litá podlaha na bázi cementu se samonivelačním efektem. Cementový potěr – CEMFLOW – se hodí do bytových domů, administrativních prostor, sportovních hal, průmyslových objektů, bazénů, garáží, sklepů atd. Cementový potěr má oproti tomu anhydritovému jednu hlavní výhodu – může být ve vlhkých prostorech.

Cementový potěr CEMFLOW se realizuje stejně jako anhydritový litý potěr (anhydrit) litím na připravenou skladbu podlahy. Pokud to jde, tak se většinou volí anhydrit, ale pokud jde o rekonstrukci nebo trvale vlhké prostory, tak se využívá cementový litý potěr CEMFLOW, který má potřebné vlastnosti.

Výhody:
Nevýhody:

Litý cementový potěr jsme schopni dodat s celou skladbou podlahy a to od izolace až po zalití a to včetně položení systémové desky a samotného podlahového topení.

Naše služby zahrnují především strojní omítky, sádrové omítky, venkovní strojní omítky, vápenocementové omítky, venkovní strojní omítky, strojní sádrové omítky, jádrové omítky, sádrové stěrky, štukové omítky, strojní fasáda, ale nabízíme i lité podlahy, anhydrit, anhydritový litý potěr, cementový litý potěr, cemflow, sádrokartonymontáž sádrokartonu, ale nabízíme také interiéry na klíč. Pro klienta to znamená dokončení interiéru, dokončení stavby, omítky a malby.

Zaměřujeme se na oblast Praha, Praha západ, Beroun, Králův Dvůr, Rudná, Dobříš, Příbram, Černošice, Rokycany, Kladno, Zdice, Hořovice, Mníšek pod Brdy, Hořovice, UnhošťHostivice, Vysoký Újezd, Dobřichovice.

Pokud nám pošlete informace k vaší stavbě (např. adresu, půdorysy, řezy, pár fotek pro představu apod.), tak vám spočítáme cenovou nabídku a přijedeme k vám na konzultaci zdarma.